 |
VERSLAG |
 |
WEDSTRIJD |
Forcom Antwerpen Elite - ZVC Borgerhout 8 - 1 (3-0) |
|
|
DATUM |
13-10-2006 21:15 |
|
|
DOELPUNTEN |
1’ Harram (1-0), 9’ Hulshorst (2-0), 12’ 10m. Bachar (3-0), 21’ Bachar (4-0), 21’ Sababti (4-1), 33’ Bali (5-1 en 6-1), 36’ Bachar (7-1) en 40’ Bali (8-1). |
|
|
VERSLAG |
In een afgeladen sporthal Rooi (schatting 1500 man) waar men zelfs op de galerij vijf rijen dik stond en voor een hele horde politiekers, gaf burgemeester Patrick Janssens de aftrap en werd hij samen met Bachar in de bloemetjes gezet (Bachar werd rechtstreeks verkozen in de Antwerpse gemeenteraad) voor de overwinning in de verkiezingen.
Forcom liet meteen zien dat het een waardig leider is en opende via Harram in de aanvangsminuut bij de eerste aanval, opgezet door Bali, die gisteren oppermachtig was. Bali bleef op doel hameren maar de hele partij bleef Borgerhout nog enigszins overeind dankzij keeper Talhaoui. Aan de overzijde bleef ook Morant alert op schoten van Zeroual. Loeiers van Harram en El Haoual werden gestuit en een vrijschop van Idlaasri ging via binnenkant paal buiten. Na 9’ dan toch 2-0 via Hulshorst en 3-0 via 10-meter door Bachar. Forcom bleef de betere ploeg met schoten van Bachar, Bali en Idlaasri, maar Talhaoui beperkte de schade aan de rust.
Meteen na de herneming passte Idlaasri op Bachar voor de 4-0. Even deconcentratie waarvan Sababti gebruik maakte om na vrijschop van Joundi de 4-1 in te schieten. Een kanonbal van Kasmi werd vakkundig getuit door Morant en Bachar miste na 29’ een 10-meter omdat Talhaoui via de vuisten wegbokste. Een 1-2 van Bali met Harram mislukte voor open doel en loeiers van Bali op Talhaoui die nu begon mee te spelen als vijfde veldspeler wat resulteerde in kansje van Belmhani. Na uitgespeelde kans 5-1 via Bali en 6-1 Bali met een lage schuvier onder keeper Talhaoui. Na 36’ omspeelde Bachar vakkundig dribbelend keeper Talhaoui voor de 7-1. Bali,miste een 10-meter en een vrijschop van Zouggaghi op Talhaoui ging hoog over. Wie dacht dat de partij gespeeld was kwam bedrogen uit, want Bali maakte de klus af door de 8-1 vanop eigen helft met een grote boog in het lege Borgerhoutse doel te stampen. Een dikke match van een dikke ploeg!
Ook onze beloften bleven met 2-2 overeind tegen het ongeslagen Borgerhout. |
TERUG
|